درخواست منو
تاریخ حدودی مراسم

انواع خدمات تشریفات عروسی

دسته بندی:    ,

تشریفات و خدمات مجالس از این رو به وجود آمده اند تا با تجربه ی کافی که در این زمینه دارند با توجه به نیازهای شما و مهمانان شما  بهترین خدمات را ارائه دهند. برای داشتن یک عروسی فوق العاده و فراموش نشدنی شما نیازمند یک تشریفات عروسی فوق العاده هم می باشید. تشریفات عروسی نیازهای شما را به صورت کامل و با جزئیات بررسی می کند و خدماتی را بر اساس آنها ارائه می دهند. در این مطلب به بررسی انواع خدمات ارائه شده میپردازیم

آشنایی با انواع خدمات مجالس و تشریفات

زمانی که به دنبال برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم‌های بزرگ همچون عقد و عروسی هستید، بهتر است از قبل در مورد انواع خدماتی که تشریفات مدنطر شما ارائه می دهد فکر کنید. شاید تا به حال تجربه استفاده از خدمات این مجموعه ها را نداشته  و با وظایف و نحوه کار آنها آشنایی نداشته باشید. ما اینجا هستیم تا انواع خدمات مجالس و تشریفات عروسی را به شما معرفی کنیم که شامل موارد زیر می باشد

  • اتنخاب بهترین تالار یا باغ تالار برای مراسم شما:
  • دکوراسیون و طراحی محیط
  • پذیرایی و آماده سازی مواد غذایی
  • تهیه لباس عروس متناسب با سلیقه عروس
  • گل آرایی، شمع آرایی
  • اجاره ماشین عروس
  • عکاسی و فیلمبرداری
  • تجهیزات نور پردازی
  • آماده سازی گروه موسیقی

همچنین بخوانید : اجاره روف گاردن در تهران

اتنخاب بهترین تالار یا باغ تالار برای مراسم شما:

اولین گام برای انتخاب بهترین مکان مراسم شما تعیین بودجه می باشد خدمات تشریفات عروسی به خوبی می توانند شما را راهنمایی کنند و بهترین مکان را نسبت به بودجه و امکانات مورد نظر شما پیدا کنند. خدمات تشریفات عروسی خود را موظف می دانند تا از هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری کنند تا از هزینه های مالی و هدر رفتن وقت جلوگیری کنند.

اتنخاب بهترین تالار یا باغ تالار

دکوراسیون و طراحی محیط:

برای داشتن یک فضای دلخواه و مناسب برای جشن خود می توانید انتظارات خود را با خدمات تشریفات عروسی در میان بگذارید تا به راحتی برای شما انجام شود و یا اینکه همه چیز را به آن ها بسپارید تا بهترین طراحی  و دیزاین را برای شما انجام دهند از جمله بررسی داشتن فضای کافی و مناسب برای میهمان ها، محل رقص عروس و داماد، تزئینات سالن و باغ عروسی.

پذیرایی و آماده سازی مواد غذایی:

یکی از مهمترین وظایف خدمات مجالس عروسی، پذیرایی در بالاترین سطح کیفیت می باشد تا مهمانان در طول مراسم رضایت کامل را داشته باشند و عروس و داماد می توانند بابت این موضوع دغدغه ای نداشته باشند. منوهای بسیار متنوع از غذاهای ایرانی و فرنگی که توسط بهترین آشپزها در بالاترین سطح کیفیت آماده می شوند.

پذیرایی و آماده سازی مواد غذایی:

اجاره لباس عروس:

تهیه لباس عروس مناسب همیشه از دغدغه های جشن عروسی بوده است، موسسات تشریفات و خدمات مجالس عروسی با مزون های زیادی در ارتباط هستند تا به راحتی بتوانید از میان لباس های عروس شیک، به روز و متناسب با هر بودجه ای لباس عروس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

گل آرایی، شمع آرایی:

تزئین سالن یا باغ یکی از موثرترین عامل های زیباتر شدن مراسم عروسی است و تاثیر بسیار زیاد روی مهمانان میگذارد و توجه آنان را به خود جلب می کند. گل آرایی و شمع آرایی شامل تزئین محل ورود عروس و داماد، جایگاه آنان و همچنین محل ورود و خروج مهمانان می باشد.معمولا خدمات تشریفات عروسی برای اینکار از یک تیم حرفه ایی استفاده می کندد تا به هرچه زیباتر شدن محیط سالن یا باغ محل جشن عروسی کمک کنند و آن را ارتقا بخشند.

تزئینات، گل آرایی و شمع آرایی باغ تالار

اجاره و یا آماده سازی ماشین عروس:

موسسات تشریفات عروسی با استفاده از تجربه و آشنایی با بنگاه های اجاره اتومبیل، به راحتی می توانند مدل درخواستی شما را چه در رده های خودروهای داخلی یا خارجی برای مراسم شما مهیا کنند. به اینصورت شما با خیال راحت می توانید ماشین عروس دلخواه خود را بدون هیچ وقفه ای برای روز عروسی در اختیار داشته باشید، حتی میتوانید درخواست راننده کنید تا  مجرب ترین رانندگان را در اختیارتان قرار دهند.

عکاسی و فیلمبرداری:

عکاسی و فیلمبرداری عروسی بسیار مهم هستند و کوچکترین ایرادی و مشکلی در این زمینه غیر قابل بازگشت می باشد، برای داشتن عکس ها و یک فیلم خاطره انگیز باید این کار را به عهده ی یک تیم کاربلد قرار داد. تشریفات عروسی تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری را به شما ارائه دهند. با تیم های حرفه ای و مجرب در این زمینه ارتباط دارند و بهترین آن ها را متناسب با مراسم شما به کار می گیرند.

آماده سازی تجهیزات نور پردازی:

نورپردازی مناسب و اصولی می تواند به کلی فضای مراسم جشن عروسی را متفاوت جلوه دهد و حس بسیار خوبی برای مهمانان به وجود بیاورد. استفاده از انواع لامپ ها و پرژکتورهای مخصوص نورپردازی می تواند جلوه های بی نظیر به مراسم عروسی بدهد.

آماده سازی تجهیزات نور پردازی

همچنین بخوانید : بهترین عمارت های عروسی تهران

هماهنگی نهایی با گروه موسیقی:

گروه موسیقی باید طبق سلیقه ی مهمانان انتخاب شوند، در زمینه ی موسیقی گروه های مختلفی وجود دارند که متناسب با هر مراسم

متفاوت هستند. تجهیزات گروه های موسیقی بسیار مهم است که در سطح بالایی باشد تا کیفیت صدا و تنظیم حجم صدا به درستی اجرا شوند.

و هرچیزیی که برای ساختن  یک شب بی نظیر شما به آن نیاز دارید. شما می توانید با اتخاب یک تیم مجرب تمامی استرس ها و هزینه های اضافی  را از خود دور کنید و با خیال راحت از یک برنامه ی مشخص شده و حرفه ای که برای شما آماده شده است پیروی کنید و درکنار دیگر مهمانان از یک شب فوق العاده لذت ببرید.

تشریفات عروسی آریا با مدیریت آقای امیر نیاکانی با ۱۵ سال سابقه در امر برگزاری مراسم عروسی یکی از لوکس‌ترین خدمات مجالس در تهران می‌باشد که با هدف ساختن شبی رؤیایی شما را دعوت به همکاری می‌کند.

خدمات مجالس آریا لاکچری‌ترین مجموعه‌های تهران را اعم از باغ تالار، سالن عقد، سالن تولد و … را برگزیده است، تا متناسب با هر سلیقه‌ای گزینه‌ای مناسب در اختیار شما عزیزان بگذارد